Začátky

Herní videa

Můj kanál jsem založila 20. 8. 2018. Původně jsem chtěla natáčet herní videa a let’s playe, ale odhodlala jsem se na 1 video ročně. A buďme k sobě upřímní, není to úplně nejlepší. Zjistila jsem, že mě nebaví hry točit, ani stříhat.

Sketche

Onehdá přišel školní projekt ohledně výročí Sametové revoluce. No a skupinku napadlo, že bychom mohli natočit jednoduchý sketch o tom, jak vypadala Sametová revoluce. Bylo s tím spoustu práce, ale jsou to super zážitky. Sice to bylo zdlouhavé a mrzli jsme, ale říkali jsme si, že to bude mít hodnotu. Po sestříhání jsme zjistili, že to není tak špatné, ale chtělo by to doladit. Ovšem měli jsme termín a už tehdá jsme to málem nestihli. Pár dní před promítáním přišla ta největší rána. Nebudeme to promítat pro všechny třídy, ale jen pro pár vybraných. No ale co se dalo dělat. V tu dobu jsem už měla kanál a řekla si, že se na to budou moc podívat i jiní lidé, když to na něj zveřejním. Nyní je video dostupné pouze na vyžádání odkazu…

Airsoft

Bylo 23.2. 2020 a já sedím a mačkám tlačítko publikovat. Doufala jsem jen v jediné: ,,Snad se to lidem bude líbit…”. Video Moje výbava na airsoft bylo 1. svého druhu. Promyšlené video se scénářem. Moje střihačské schopnosti na levelu 1., bez hudby v pozadí a bez jakéhokoliv náznaku o změně zaměření kanálu. Pár dní uběhlo a u srdce mě hřály reakce na nové video.

Byl to neuvěřitelný pocit. Lidem se to líbí. Ano jsou tací, kterým se to nelíbilo, ale ti tu budou vždycky. Samozřejmě se dalo stále zlepšovat a tak jsem učinila. Po měsíci vyšla recenze na pistoli Glock 17. Zase se to lidem líbilo. No a tak s tím pokračuji dál a jsem ráda za každého fanouška a člověka co se vyjádří k mým videím a pomůže mi se zlepšit.