Ahoj! Jsem ráda, že se o mně chceš něco dozvědět. Začneme tím nedůležitějším a to je přesdstavení. Já jsem KiJudo a toto je stránka o mně, kde se dozvíš i něco jiného, než obyčejně prezentuji na sociálních sítích. Začneme tím, co mě začalo bavit a provází mě většinu mého života, touto kapitolou je judo…

Judo

Poprvé jsem judo zkusila ve 2 třídě na základní škole, tudíž mi mohlo být tak 8 let? Začala jsem trénovat na základní škole, v té naší se trénovalo pod klubem Judo klub Kidsport. Zde se vystřídalo 2 trenéři, než mě vybrali do závodního týmu. Zde se taktéž vystřídali 4 trenéři, kteří mě v průběhu mé závodnické kariéry trénovali. V roce 2017 se Judo klub Kidsport přejmenoval na Judo Academy Praha.

Pár úspěchů jsem v judu měla, např. 2. místo na Adler Cup Frankfurt (2018), 3. místo Grand Prix Ostrava (2017), 1. místo Přebor Prahy (2019).

Ze závodění jsem přesedlala na trenérství a v roce 2023 jsem získala trénérskou licenci III. třídy a s touto licencí a modrým pásem (2. kyu) trénuji děti všeho věku.

Airsoft a zbraně

Měla jsem šanci hrát už když jsem byla menší, ale i přes to že mě to bavilo, jsem se k tomu nedokopala a ve zkratce jsem na to neměla čas, judo pro mě bylo hlavní a stačilo mi to.

Rok 2019 nebyl úplně úspěšný a začala jsem hledat něco jiného. Časem mě to začalo bavit čím dál tím víc.

V roce 2020 jsem začala natáčet na platformu YouTube, kde tvořím zajímavý obsah pro všechny airsofťáky.

Od roku 2024 se aktivně zajímám i o ostré zbraně. V plánu mám vyzkoušet IPSC a obecně se zlepšovat ve střelbě.